nonstop studio - pełna interakcja

Firma - działalność

Czy planując lot z Warszawy do Los Angeles pomyślałbyś o zakupie samolotu, zdobyciu licencji pilota, nauczeniu się zasad nawigacji czy wyznaczeniu kursu swojej podróży? Oczywiście można, ale po co? Rzeczywistość to tylko część naszego życia. Po drugiej stronie ekranu Twojego komputera jest świat, w którym życie toczy się nonstop. Dlatego Internet, ten niesamowity wirtualny węzeł komunikacyjny – tak jak międzynarodowe lotnisko - nie może istnieć bez centrum dowodzenia. Nasz sztab programistów, projektantów aplikacji internetowych, grafików, specjalistów od standardów sieciowych, kreatywnego PR i e-marketingu posadzi Cię w wygodnym fotelu i zapewni szybką, bezpieczną i wygodną podróż prosto do celu. Od Twoich potrzeb zależy, czy wybierzesz małą kilkuosobową awionetkę czy potężny pasażerski "Boeing".

Działamy w sferze nowych mediów/Internetu. Naszą działalność można zawrzeć w następujących słowach-kluczach: kreacja – technologia – promocja - jakość. Tworzymy serwisy internetowe, bannery, gadżety, prezentacje multimedialne, animacje i wiele innych - od pomysłu poprzez wykonanie graficzne. Wdrażamy systemy zarządzania treścią (CMS), by łatwiej i szybciej aktualizować serwisy, projektujemy platformy e-commerce: sklepy internetowe czy moduły aukcyjne. Zapewniamy również szeroką paletę koncepcji oraz doradztwo marketingowe i technologiczne. Zajmujemy się kompleksową obsługą w obszarze wizerunku firmy i komunikacji w nowych mediach. Dbamy o jakość oraz użyteczność usług i produktów, czego najlepszym dowodem jest certyfikat o innowacyjności naszych rozwiązań wydany przez akredytowany ośrodek Unii Europejskiej.

Nasze umiejętności i doświadczenie dają nam pierwszeństwo w kreacji najlepszych projektów dla naszych Klientów, których zadowolenie jest dla nas najważniejsze.