nonstop studio - pełna interakcja

System Zarządzania Treścią

System Zarządzania Treścią (ang. Content Management System - CMS) służy do rozbudowy i aktualizowania serwisów internetowych bez konieczności posiadania specjalistycznej wiedzy z zakresu programowania.

Specjalnie dla naszych Klientów opracowaliśmy nonstop.cms - autorski System Zarządzania Treścią. Dzięki niemu mogą oni prowadzić swoje strony internetowe. Jest on każdorazowo dostosowywany do konkretnego serwisu, tj. odpowiada jego strukturze i funkcjom.

Nonstop.cms pozwala na dodawanie i edycję treści, zaawansowane zarządzanie użytkownikami i zmianę wyglądu serwisów internetowych. W zależności od serwisu, jego wielkości i stopnia skomplikowania, zawiera takie moduły, jak: aktualności, artykuły podzielone na kategorie, wydarzenia, galeria zdjęć, wizytówki osób i instytucji, newsletter (tworzenie i wysyłka), komentarze, blogi, forum dyskusyjne, moduły obsługujące rejestrację i logowanie użytkowników, katalogi produktów, moduły sklepowe i aukcyjne, programy lojalnościowe, płatności on-line i SMS Premium, dział prasowy, ogłoszenia, rankingi, testy i ankiety on-line, download, adserwer, kanały RSS, mechanizmy eksportu i importu danych oraz moduły przygotowywane na specjalne zamówienia.

To, co wyróżnia nonstop.cms, to:

  • przyjazny interfejs w języku polskim,
  • prostota obsługi,
  • możliwość zarządzania kilkoma wersjami językowymi strony,
  • mechanizmy zaawansowanego wyszukiwania,
  • administracja przez użytkowników o różnych uprawnieniach,
  • dynamiczna obróbka zdjęć,
  • praca w nonstop.cms odbywa się poprzez dowolną przeglądarkę

nonstop.cms oparty jest o popularną technologię PHP+MySQL, lecz wdrażany był także w .NET+MSSQL. Umożliwia eksport danych do formatu XML, PDF, CVS. Wybrane moduły wykorzystują technologię AJAX.

W 2006r. nonstop.cms uzyskał opinię o innowacyjności wydawaną przez akredytowany ośrodek Unii Europejskiej.